REZERVASYON
Para kazanmaktan önce insan kazanmayı hedefleyen aile işletmemiz Elevit Tatil Köyünü  gönülden bağlı olduğumuz Yaylamızın adını koyarak 2018 yılında gelecek olan misafirlerimize gerçek bir karadeniz tatili yaşatmak için hizmete açtık. Gelmeden bizimle tanışın.


Ulaşım
İşletmemiz Çamlıhemşin merkeze 12 km uzaklıkta tarihi Zilkale vadisi üzerinde Zilkale’ye 2km, Palovit Şelalesine 9 km, Çat Köyüne 18 km, Elevit Yaylasına 27 km, Ayder Yaylasına 29 km uzaklıkta ve Çamlıhemşinde gezilecek Gito, Badara, Verçenik, Sal, Pokut, Huser ve birçok yaylanın orta noktasında ve gidiş yolu üzerindedir. Tesis yolu tamamen taş parkedir ve ufak alçak araçlarlar da kolay ulaşım sağlanır.

Restoran
Doğa manzarasına sahip açık ve kapalı iki bölümden oluşan restoranımızda misafirlerimize serpme köy kahvaltısı verilmektedir. Misafirlerimizin isteğine göre öğle ve akşam yemeği olarak yöresel yemekler, ızgara çeşitleri,lezzetli tatlılar ve sıcak soğuk içecek çeşitleride eksra hizmet olarak verilmektedir. Ayrıca misafirlermizin doğa ile iç içe olabileceği bahçemiz ve salıncağımızda mevcuttur.
Muhtar Naci AYDIN

Muhtar Naci AYDIN

Büyük Patron aynı zamanda 40 yıldır tuluma üfleyen adam
Tanju ŞENLİOĞLU

Tanju ŞENLİOĞLU

Tesisle özdeşleşen adam. Tanju bey, Haziran 2021 de kötü bir kaza sonucu kendisini kaybettik. Onun adımlarıyla ona olan vefa borcumuzu ödemek için canla başla adını yaşatmaya devam ediyoruz. Eminiz ki bir yerlerden gururla izliyordur bizi.
Dilek AYDIN ŞENLİOĞLU

Dilek AYDIN ŞENLİOĞLU

Tesisin beyni.
Ramazan DEMİR

Ramazan DEMİR

Ramazan Bey, bu adamı çok seveceğinizden emin olabilirsiniz.
Asil Oktay ŞENLİOĞLU

Asil Oktay ŞENLİOĞLU

Tesisin tek varisi